sterowniki do rolet, sterowniki do rolet zewnętrznych, sterowniki radiowe do rolet, radiowe sterowanie rolet, przewodowe sterowanie rolet

Sterowanie roletami możliwe jest w dwóch wariantach: przewodowym i bezprzewodowym. W zależności od całej instalacji i ilości wykonanych połączeń dostępne są także różne stopnie rozbudowania wpływające na wersje sterowania. Łatwy montaż oraz indywidualnie dopasowane rozwiązanie spełnią każdą Państwa potrzebę. Całkowita kontrola nad ilością światła słonecznego tylko z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Oferujemy między innymi przewodowe sterowanie rolet za pomocą przełącznika, radiowe sterowanie wraz z pilotem oraz wiele innych akcesoriów. W każdym z tych przypadków istnieje możliwość połączenia ze sobą wszystkich silników i zarządzanie nimi wszystkimi na raz, bądź oddzielenie stacji obsługiwanych osobnym przełącznikiem. Największą popularnością cieszą się sterowniki radiowe do rolet, które wysyłane z nadajnika docierają do odbiornika znajdującego się w skrzynce. Gwarantujemy wygodny sposób zarządzania roletami bez względu na wybrany przez Państwa rodzaj sterowania.

ZOBACZ WIĘCEJ